Teknoloji
Trend

TurkNet Arkadaşını Getir Davet Kodu

TurkNet Arkadaşını Getir Davet kodu: YLB61RH64AAG

Türkiye’nin hız performans 1.si TurkNet ile tanışmaya hazır mısınız ? Üstelik 1 ay ücretsiz kullanım fırsatıyla. Hem de beğenmezseniz 30 gün içerisinde paranız iade!

TurkNet ile Ne Hız Alırım ?

TurkNet ile 100Mbit’e kadar internet hızına ulaşabilirsiniz. Üstelik taahütsüz ve kotasız , hiçbir şekilde hız düşmesi yaşamadan sadece 75,99 TL’ye bu hıza ulaşabilirsiniz.

Alt Yapınızı Sorgulayın

TurkNet Ne Kadar Hızlı ?

TurkNet Netflix‘e en hızlı bağlanan operatörler sıralamasında birinci sırayı alırken , Steam‘de ikinci sırada yer almaktadır.

netfilix turknet

steam-agustos-2019-turknet

Taahhütüm Ne Olacak ?

Taahhüt konusunda da TurkNet yardımcı oluyor. 120 TL’ye kadar diğer operatörlerdeki taahhütünüzü TurkNet karşılıyor.

1 Ay Ücretsiz Kullanım Hakkı Nasıl Kazanırım ?

TurkNet Arkadaşını Getir Davet kodu: YLB61RH64AAG

Telefon üzerinden yapılan başvurularda , müşteri temsilcisine yukarıdaki kodu müşteri temsilcisine ileterek ve ya aşağıdaki linkten abonelik işlemlerini online olarak yaparak 1 aylık ücretsiz kullanım hahkkınızı kazanabilirsiniz.

1 Ay Ücretsiz Abone Ol
1 ay ücretsiz kullanım hakkınızın tanımlanabilmesi için abone olduğunuz ilk yarım ay ve sonrasındaki tam ayın faturasını ödemeniz gerekmektedir. Örneğin bugün (14 Şubat) abone olursanız , Şubat sonuna kadar olan faturanız + Mart ayının faturasını ödedikten sonra Nisan ayını ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.
Kampanya Koşulları
  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 29.02.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu