Para KazanmaWebmaster

Marketagent ile Anket Doldurarak Para Kazanma

İnternetten para kazanma deyince akla gelen en popüler yollardan biri anket doldurarak para kazanmadır. Bu alanda bir çok site mevcut olmasına rağmen genellikle tercih edilmez. Bunun sebebi ise ödeme eşiklerinin çok yüksek olması ve ya anketlerin bozuk çıkmasıdır. Ayrıca birçok anket doldurma yoluyla para kazandıran sitelerin tek ödeme yöntemi paypal olduğu için Türkiye’de yaşayan kullanıcılar ödeme alma konusunda sıkıntı yaşamaktadır.

Bugün her zamanki gibi r10.net’de dolaşırken bir üye tarafından paylaşılan marketagent.com sitesini gördüm. Ödeme eşiği 2€ gibi çok düşük bir rakam ve skrill üzerinden ödemelerinizi anında alabiliyorsunuz. Ben daha yeni sisteme katıldığım için bana ait ödeme kanıtı yok fakat r10’da paylaşan arkadaşın yayınladığı ödeme kanıtlarını inceleyebilirsiniz.

Site ilk üye olduğunuzda size 1.5€ bonus veriyor. İlk çıkan deneme anketlerini doldurarak bakiyenizi 1.7€’ya yükseltebiliyorsunuz. Sonra gelen anketler ile 2€ hedefine ulaşıp parayı çekebiliriz. İlk çekimimi yaptığımda burada paylaşacağım. Ayrıca referansınız ile sisteme üye olup anket dolduranlardan 100 puan yani 1 € kazanıyorsunuz. Aşağıdaki linkten sisteme kayıt olabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Anket doldurarak para kazandıran bu makaleyi paylaştığınız için teşekkür ederim. Çok yararlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu