Knight Online CPU Sorununa Çözüm !

Knight Online CPU Sorunu

Merhaba değerli Knight Online oyuncuları,

Bir zamanın en popüler oyunu olan Knight Online yeni oyunların çıkması ile popülerliğini yitirmiş olsa da hala ciddi bir oyuncu kitlesini elinde tutuyor. Teknolojinin her gün geliştiği bu günlerde Knight Online hala eski teknolojiyle kodlanmış grafik motoru kullanmaktadır ve oyunun çıktığı dönemlerde şuanki gibi çift çekirdekli , 4 çekirdekli , 8 çekirdekli gibi çok çekirdekli işlemciler bulunmadığı için şuan sizin işlemciniz ne kadar iyi olursa olsun Knight Online oyunu işlemcinizin sadece 1 çekirdeğini kullanacak ve işlemcinizi yoracaktır.

Bilgisayarınızın başında durmadığınız zamanlar, yani karakterinizi pazara bırakıp ticaret yaptığınız ya da genieye bırakıp exp yada coins kastığınız zamanlarda Knight Online çok fazla CPU kullanıp bilgisayarınızı yorar ve ısınmasına neden olur.

NTTGame‘in forumunda bilgisayar başında değilken PC’nin yorulmaması için Underclocking yöntemi ile bilgisayarın tamamen performansını düşürüp ısınmamasını sağlamak için yöntem paylaşıldı fakat bu gerçekten bir çözüm değil. Çünkü underclocking işlemini yaptıktan sonra bilgisayarınız aşırı derecede yavaşlayacak ve başka işlem için kullanılmaz duruma gelecek.

Knight Online CPU Sorununa Çözüm !

Fakat yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bilgisayarınız tam performansta iken Knight Online’ın işlemci kullanımını ve GPU kullanımını bu seviyelere düşürmeniz mümkün. Bu sayede karakteriniz genie ile kasılırken ya da pazarda item alıp satarken siz bilgisayarınızda istediğiniz işlemi özgürce ve performans kaybı yaşamadan yapabileceksiniz.

Şimdi size Knight Online’ın işlemci ve gpu kullanımını tamamen legal bir şekilde nasıl düşüreceğinizi anlatacağım. Kullanılan program kesinlikle sizin oyundan ceza almanıza sebep olacak bir program değildir. Bu yöntem ile bilgisayarınızın zarar görmesini , yanmasını , bozulmasını önleyeceksiniz.


Gizli İçerik


İçeriğin Bu Kısmını Görmek İçin Premium Üye Olmalısınız

[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]

2 Yorum

  1. Avatar stakerxd dedi ki:

    zaten üyeyim görünmüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir