İrfanı HürBabala TV

İrfanı Hür | 1. Bölüm | İrfan Değirmenci

Yaklaşık 1 ay önce İrfan Değirmenci‘nin Babala TV‘de yayın yapacağının haberini almıştık ve bunun hakkında blogumda bir yazı paylaşmıştım. Dün akşam itibarı ile İrfan Değirmenci Babala TV’de yayınlarını yapmaya başladı ve 40 dakikalık bir tanıtım videosu hazırladı. Genel olarak kendi hayatından ve kovulma hikayesinden bahseden İrfan Değirmenci’nin keyifli bir konuşma hazırladığını söyleyebilirim.

İrfanı Hür – 1. Bölüm – Babala TV

İrfan Değirmenci bu bölümü bir biyografi gibi tuttu ve kendi hayatını , hatta anne-baba ve dedelerinin hayatı hakkında bizlere bilgiler verdi. Ayrıca Oğuzhan Uğur ile ilk tanışmalarını , Kanal D’den kovulma sürecini ve işsiz kaldığı bugüne kadar geçen 2 yılda ne yaptığını kısa kısa fakat detay atlamadan bizlere aktardı. Hızlı bir konuşmacı olmasına rağmen anlaşılır bir dil kullanan İrfan Değirmenci 40 dakikalık bu videoda neredeyse tüm hayatını anlatmış oldu.

İrfan Değirmenci’nin Babala TV‘ye geçtiği haberini duyunca bende onun hakkında bulabildiğim bilgiler ile bir biyografi – tanıtım yazısı hazırlamıştım. İrfan Değirmenci kimdir , ne yapmıştır öğrenmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Şuan Youtube trendlerinde 5. sıraya yerleşmiş olan İrfanı Hür bakalım önümüzdeki haftalarda bu performansını devam ettirebilecekmi beraber göreceğiz. İyi seyirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu