Oğuzhan Uğur Videoları

Babala TV – Oğuzhan Uğur’la Mevzular 19. Bölüm – Çakal Islığı

Oğuzhan Uğur’un dobra dobra konuştuğu , reklamsız ve sansürsüz olarak yayınlanan Babala TV‘nin en çok izlenen programlarından Mevzular dün gece yayınlandı.

Mevzular 19. Bölüm’de Neler Anlatıldı ?

Selcan Aydın – Falanca

Mevzular’ın 19. bölümünde Oğuzhan Uğur geçtiğimiz haftalarda eskiden Babala Çetesinin üyesi olan Selcan Aydın ve ya çoğu kişinin Twitter’dan Falanca nicki ile tanıdığı twitter fenomeni Babala TV ekibinden ayrılma sebepleriyle ilgili bir video yayınlamıştı. Asıl ayrılma sebebinin Merve Akbulut yüzünden olduğu ve ekipte bulunduğu süre içerisinde neredeyse hiç ödeme almadığını belirten söylemlerine yanıt verdi.

Youtube’daki Rakipleri

Youtube’da Oğuzhan Uğur’un yükselişini kendileri için zarar olarak gören diğer şirketler ve şahısların Oğuzhan Uğur ve Babala TV ekibi üzerinde yapmaya çalıştığı kötü eylemleri ve başarısızlıklarının sebebi de bu bölümde Oğuzhan Uğur tarafından anlatıldı.

Mevzular 19 – Çakal Islığını İzleyin

Yukarıda kısaca özet geçtiğim mevzular 19. bölümü aşağıdaki videodan sansürsüz , reklamsız ve 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

Selcan Aydın – Falanca ‘ nın Oğuzhan Uğur ve Babala TV hakkındaki videosu

Yazının başında belirtmiş olduğum Selcan Aydın’ın Babala TV’den ayrılma sebeblerini içeren videosunu henüz izlemediyseniz buradan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu